Tech-protect Dc80w-gan 6-portos Asztali Töltő Pd80w/qc3.0 Fekete
SKU: 5906302375448 Márka: Dudao
Webáruház raktár
Kiszállítás 1-2 munkanapon belül
Készleten
Kedvenc termékeimhez
Termék leírás
Olyan töltőt keresel, amely minden másik töltőt helyettesít? A DC80W-GAN többportos töltőállomás, amely minden helyzetben megállja a helyét! Mindezt a 6 portnak köszönheti, köztük 4 USB-C és 2 USB-A portnak. A teljes teljesítmény 80W! Mintha 6 nagy teljesítményű töltőd lenne egyetlen eszközben! Vége a kábelrengetegnek és az asztali rendetlenségnek – ezzel a termékkel rendet tarthatsz.
A TERMÉK JELLEMZŐI:
- 100% Eredeti
- Eredeti csomagolásban
- Alumíniumból készült
- 4 x USB-C port
- 2 x USB-A port
- Bemeneti feszültségtartomány: 100-240V~50/60Hz 1.8A