Cikkszám: BLN3CW65 U65 PD+QC 65W Márka: Forever Recycling
Beline BLN3CW65 2x USB-C + 1x USB 65W fehér (csak fej) PD 3.0 + QC 3.0 GaN
SKU: 5905908351931 EAN / Vonalkód: BLN3CW65 U65 PD+QC 65W Márka: Forever Recycling
Webáruház raktár
Szállítási idő: 2-5 nap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
Termék leírás
A kompakt Beline BLN3CW65 65W-os töltő egy sokoldalú eszköz, amely gyors és biztonságos töltést biztosít. 1 USB-A és 2 USB-C porttal rendelkezik, és kompatibilis a legújabb gyorstöltési protokollokkal, mint a QC 3.0 és PD 3.0. További védelmi rendszerek védik a készüléket a túltöltéstől és az áramingadozásoktól, így a felhasználó aggodalom nélkül használhatja, anélkül hogy félne a készülék meghibásodásától.
Műszaki adatok:
- Típus: Fali töltő
- Portok: 2x USB-C PD 3.0, 1x USB-A QC 3.0
- Bemenet: AC 110-240V 50/60Hz 1.5A (max.)
- USB-C 1 Kimenet: 5V-3A / 9V-3A / 12V-2.92A / 15V-3A / 20V-3.25A / PPS:3.3-21V/3A
- USB-C 2 Kimenet: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
- USB-A Kimenet: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
- USB-A + USB-C 1 Kimenet: 15W + 45W
- USB-A + USB-C 2 Kimenet: 15W
- USB-C 1 + USB-C 2 Kimenet: 45W + 15W
- USB-A + USB-C 1 + USB-C 2 Kimenet: 15W + 45W
- Max Teljesítmény: 65W