Cikkszám: B25X7G11 Márka: Molan Cano
Anker Prime MagGo AirCool 3in1 vezeték nélküli töltő, 25W, fekete B25X7G11
SKU: 194644268039 EAN / Vonalkód: B25X7G11 Márka: Molan Cano
Webáruház raktár
Szállítási idő: 2-5 nap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
Termék leírás
Anker Prime MagGo AirCool 3 az 1-ben vezeték nélküli töltő, 25W, fekete
Fedezze fel a töltés jövőjét az Anker Prime MagGo AirCool 3 az 1-ben vezeték nélküli töltővel! Ez a forradalmi 25W-os, fekete készülék tökéletes megoldást kínál Apple eszközei – iPhone, Apple Watch és AirPods – egyidejű, ultragyors és biztonságos töltéséhez. Az Anker, a világ vezető mobil töltőmárkája által fejlesztett töltő, a legújabb Qi2 technológiát, az elegáns dizájnt és a páratlan teljesítményt egyesíti, miközben folyamatosan figyeli az eszközök hőmérsékletét az aktív hűtésnek köszönhetően.
Páratlan sebesség és hatékonyság
Élvezze a vezetékes töltés sebességét vezetékek nélkül! Az Anker Prime MagGo AirCool 3 az 1-ben töltő a legújabb Qi2 25W-os technológiával akár 6x gyorsabban tölt, mint a hagyományos 5W-os vezeték nélküli töltők. Egy iPhone 17 Pro készüléket például mindössze 22 perc alatt 50%-ra tölthet fel, ami szinte azonos egy 45W-os vezetékes töltő teljesítményével. Ez a készülék az IFA 2025 Honoree kitüntetéssel is elismert innováció, a világ leggyorsabb MagSafe kompatibilis töltője.
Űrtechnológia ihlette aktív hűtés
Zökkenőmentes töltés multitasking közben
Valós idejű interaktív kijelző és AnkerSense technológia
Exkluzív 3 töltési mód
Az Anker Prime MagGo AirCool 3 különböző töltési móddal alkalmazkodik az Ön életmódjához:
Fejlett biztonsági védelem
  • Idegen tárgy észlelése
  • Fülhallgató rossz elhelyezése
  • Alacsony bemeneti áram
  • Ventilátorhiba
  • Feszültséghiba
  • Eszköz túlmelegedése
Ez a komplex biztonsági rendszer garantálja a gondtalan és biztonságos töltést minden alkalommal.
Széleskörű kompatibilitás
  • iPhone:
    • 25W Max: iPhone 17 / 16 széria
    • 15W Max: iPhone 15 / 14 / 13 / 12 széria
    • Kizárólag MagSafe-kompatibilis telefontokokkal használható.
  • AirPods:
    • Vezeték nélküli töltőtokkal rendelkező AirPods (4 / 3 / 2 / Pro 3 / Pro 2 modellek)
  • Apple Watch:
    • Gyors töltés támogatása: Apple Watch Series 11 / 10 / 9 / 8 / 7 / Ultra modellek
    • Kompatibilis: Apple Watch Series 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 és Apple Watch SE széria
Technikai specifikációk
  • Töltő típusa: Vezeték nélküli töltő
  • Modell: Prime MagGo AirCool 3in1
  • Maximális kimeneti teljesítmény: 25W (összesen)
  • Áramerősség: 1.67A